Ukrainian

“Міжнародна школа мультимедійної журналістики” є спільною програмою Інституту журналістики та медіа-менеджменту Віденського Технічного університету при Віденській торговельно-промисловій палаті (FHWien der WKW) і Школи журналістики Українського католицького університету та спрямована на знайомство австрійських і українських студентів, зміцнення взаєморозуміння у сфері медійних ландшафтів обох країн.

Протягом першого тижня проекту у Відні в серпні 2015 року учасники сформували невеликі групи для роботи над мультимедійними проектами на тему «Міграція». Наставниками під час створення проектів були Йенс Ланг (ORF), Крістоф Цоттер (NZZ.at), Домінік Зіннрайх (Puls4) і Штефан Поллак (консультант з комунікацій).

Другий тиждень пройшов у Львові в лютому 2016 року, де учасники знову працювали в групах і створювали мультимедійні проекти на тему «Пропаганда». Наставниками цієї частини проекту були Андрій Примаченко, Вікторія Гайбонюк, Катерина Горностай та Дмитро Коновалов.

У липні та серпні 2016 р. Міжнародна школа мультимедійної жерналістики також відбулась у Відні та Львові. Студенти з Інституту журналістики та медіа-менеджменту Віденського Технічного університету при Віденській торговельно-промисловій палаті (FH Wien der WKW) і Школи журналістики Українського католицького університету, Данської школи медіа та журналістики (Danish School of Media & Journalism) та Грузинського інституту зв’язків з громадськістю (GIPA) працювали над мільтимедійними презентаціями, які обєднувала тема врядування (good governance).

Під час третьої Міжнародної школи мультимедійної журналістики учасники працювали над мультимедійними проектами на тему екології. Цими проектами курували Йенс Ланґ (ORF), Крістоф Цоттер (profil), Домінік Зіннрайх (Newsroom GmBH), Івонн Вілдер (Kurier) та Холуд Халіфа (фріланс-журналістка).

 

Twitter: #ismj

Contact (in German/English): nikolaus.koller(at)fh-wien.ac.at

 

Logo UCU School of Journalism