Skip to content

Про ISMJ

Міжнародна школа мультимедійної журналістики (ISMJ) – це спільний проект Інституту журналістики і медіаменеджменту Віденського університету прикладних наук (FHWien WKW) та Магістерської програми з медіакомунікацій Українського Католицького Університету (УКУ, Львів). Ця школа об’єднує австрійських та українських студентів-медіакомунікаторів та студентів-журналістів і сприяє розумінню міжнародних медіасистем та медіаландшафтів обох країн. На другому році свого існування Міжнародна школа мультимедійної журналістики отримала ще двох партнерів: Данську школу медіа та журналістики (DMJX) і Грузинський інститут громадських справ (GIPA).

Протягом тижня у Відні та Львові учасники створюють мультимедійні проекти, фокусуючись на різних темах і працюючи в тандемі та за підтримки досвідчених менторів. Крім цього, учасникам пропонують лекції та дискусії з експертами.

Проект здійснюється за фінансової підтримки Федерального міністерства освіти, науки і досліджень (BMBWF), Австрійського бюро міжнародної співпраці OeAD, Львів, Австрійського бюро міжнародної співпраці OeAD-GmbH, Відень, відділу культури Федерального міністерства Європи, інтеграції та закордонних справ (BMEIA).

>>> Проекти

 

Огляд

Першими темами були Міграція (серпень 2015 р.) та Пропаганда (лютий 2016 р.). Починаючи з ІІ Школи, партнери проекту погодились на одну тему для обох тижнів.

ІІ Школа відбувалась у липні та серпні 2016 р. у Відні та Львові, тема – Ефективне управління.

У 2017 р. проект був присвячений Екології, проектні тижні були заплановані на лютий (Відень) та липень (Львів). Таку модель проведення Школи партнери затвердили на наступні роки.

IV Школа досліджувала Креативні індустрії.

У 2019 р. заплановано тему Соціальна відповідальність. 

Докладніше про діяльність Міжнародної школи мультимедійної журналістики (ISMJ) можна прочитати в рубриці “Ретроспектива.